fbpx

O nas - Zaczyk Jewellery

Twórcy marki Zaczyk Jewellery. Kim jesteśmy? Jaka jest nasza historia?

Star Divider

Edyta Radoch Zaczyk i Artur Zaczyk – jesteśmy małżeństwem, które zamieniło pasję w firmę odnoszącą sukces, a naszymi obrączkami wymieniły się tysiące par w wielu krajach na każdym kontynencie. 

Showroom-Zaczyk-Jewellery

Początkowo założyliśmy markę Zaczyk Wood Rings, która specjalizowała się w wykonywaniu obrączek w pełni z drewna, co było absolutną nowością na rynku Polskim oraz niezwykłym pomysłem, jaki przyjęty został z ogromnym zainteresowaniem. Popularność naszej biżuterii i rosnąca ilość zamówień skłoniła nas do pełnego oddania się naszej działalności oraz do rozwoju firmy. Otworzyliśmy pierwszy salon wraz z pracownią, w której pięcioosobowy zespół Zaczyk Wood Rings każdego dnia pracował nad biżuterią ślubną. 

Rozpoczęliśmy coroczną podróż po całym kraju prezentując nasze obrączki w największych miastach na różnego rodzaju targach ślubnych. Spotkania z Wami wygenerowały jeszcze większe zainteresowanie indywidualnymi spotkaniami w naszym salonie, co skłoniło nas do kolejnego etapu rozwoju. 

Zaczyk Woodrings na Alternatywnych Targach Ślubnych SEDINA
Obrączki-ślubne-Poznań

Chcąc zapewnić Wam jak największy komfort oraz zaprezentować pełną ofertę naszych obrączek otworzyliśmy nowy, większy salon w Poznaniu przy ulicy Paderewskiego w niezwykłym, prestiżowym miejscu jakim jest Bazar Poznański mieszczący się przy Starym Rynku. Nasza oferta zdecydowanie powiększyła się, a kolekcja obrączek stalowych, tytanowych oraz złotych sprawiała, że przed naszym salonem w każdą sobotę ustawiała się kolejka. Nie mieliśmy wyjścia… Przyszedł czas na kolejną przeprowadzkę.

W naszej ofercie pojawiła się też autorska biżuteria dla kobiet, pierścionki zaręczynowe i spinki do mankietów, co było świetnym uzupełnieniem i niejednokrotnie pozwalało Wam zaopatrzyć się u nas na każdą okazję. Po zamówieniu pierścionka w naszej pracowni powracaliście do nas, żeby wybrać obrączki lub biżuterię, a wiele Par widywaliśmy wielokrotnie, co zawsze ogromnie nas cieszyło. Był to największy dowód wysokiej jakości naszej obsługi oraz oferowanej przez nasz biżuterii.

Chcąc podkreślić zmianę naszej oferty i odchodząc od produkcji obraczek wykonanych w pełni z drewna w pewnym momencie zmieniliśmy nazwę na Zaczyk Jewellery, która do dziś wraz z drzewkiem jest naszym znakiem rozpoznawczym.

Tym razem nasz kolejny salon znajdujący również w budynku Bazaru Poznańskiego umożliwiał jednoczesną obsługę kliku par. Kolejne projektowane w naszej pracowni obrączki zapełniające salonowe gabloty sprawiały, że trafialiśmy do coraz większej i szerszej społeczności. Był to okres, kiedy przyjeżdżaliście specjalnie do nas z najodleglejszych miejsc takich jak Norwegia, Islandia, USA czy Australia. Nasz zespół pracował bez wytchnienia, a nasze obrączki każdego dnia opuszczały naszą pracownię niezmiennie trafiając do Waszych rąk na czas.

Salon_Zaczyk_Jewellery

W międzyczasie wzięliśmy udział w wielu wywiadach, imprezach branżowych czy oryginalnych sesjach zdjęciowych, co ugruntowało nasza pozycję i opinię wyjątkowej pracowni obrączek ślubnych. Nasze obrączki były uwieczniane przez czołówkę Polskich fotografów, a portale ślubne opisywały nasze projekty na swoich stronach.

Kolejne spotkania na targach ślubnych i prezentacja naszych najnowszych projektów w sieci nieustannie generowały dziennie dziesiątki wiadomości od Was. Od samego początku najważniejsza była dla nas jakość naszych obrączek oraz obsługi naszych klientów. Właśnie te dwa czynniki skłoniły nas do odważnej, a zarazem najlepszej decyzji jaką mogliśmy podjąć jako doświadczeni właściciele rozwijającej się marki Zaczyk Jewellery…

Zaczyk_Jewellery

Dziś w 2024 roku powróciliśmy do korzeni. Najważniejszą sprawą dla nas jest jakość. Każdy aspekt naszej działalności wyciągamy na sam szczyt możliwości. Nie ma osoby, która tak bardzo jak my sami włoży tyle starań, serca i zaangażowania w procesy pozwalające naszej firmie utrzymywać się w czołówce Polskich pracowni. Dlatego po długiej, wspaniałej ścieżce, jaką przeszliśmy postanowiliśmy rozwijać się dalej specjalizując się w wykonywaniu wyłącznie obrączek ślubnych. Zespół Zaczyk Jewellery to obecnie wyłącznie nasza dwójka. Osobiście spotykamy się z Wami i wykonujemy wszystkie zamówienia, a cała otoczka ma charakter kameralny i bezpośrednio skierowany na zapewnienie Wam pełnego zadowolenia z naszej biżuterii.

Nasza pracownia, biuro oraz showroom, który otworzyliśmy z początkiem roku 2024 we Wrześni aktualnie działają zgodnie z naszymi założeniami i pragnieniami, a my jak jeszcze nigdy w naszej historii jesteśmy tak bardzo dumni z tego, jak prezentuje i rozwija się nasza marka obrączek ślubnych Zaczyk Jewellery. 

Edyta Radoch Zaczyk i Artur Zaczyk – właściciele marki Zaczyk Jewellery

Obrączki tworzone ręcznie na zamówienie z naturalnych materiałów - skąd taki pomysł?

Star Divider

Zaczęło się od pragnienia kreatywnych wyzwań… Wtedy zrodził się pomysł stworzenia produktu, jakiego nie było dotąd na polskim rynku – obrączek ze zdobieniem z naturalnych materiałów. Dlaczego przede wszystkim drewno? To materiał niezwykle wdzięczny i podatny na obróbkę. I właśnie tę cechę wykorzystujemy na co dzień w naszej pracowni, tworząc jedyne w swoim rodzaju obrączki. Niepowtarzalna barwa, faktura i usłojenie sprawiają, że każdy produkt jest unikatowy i posiada swój indywidualny charakter.

Obrączki jedyne w swoim rodzaju.

Star Divider

W pracowni Zaczyk Jewellery korzystamy z naturalnego drewna drzew polskich i tropikalnych. Zdobiąc nasze produkty sięgamy także po rzadkie minerały, pochodzące nawet z najdalszych zakątków świata. Nie boimy się eksperymentować z różnymi materiałami takimi jak stal, tytan czy złoto. Owocem tych eksperymentów są śmiałe projekty obrączek, które stanowią doskonałą alternatywę dla klasycznej biżuterii ślubnej. 

Od początku istnienia marki jesteśmy wierni idei pełnej indywidualizacji projektu. Dlatego realizujemy nawet najbardziej odważne pomysły naszych Klientów. Rzemieślniczy charakter pracy nad obrączkami wymaga od nas precyzyjnego działania i ogromnego skupienia. W efekcie pracownię Zaczyk Jewellery opuszczają produkty dopracowane w najdrobniejszym szczególe. 

Społeczna odpowiedzialność marki Zaczyk Jewellery

 Marka Zaczyk Jewellery nie istniałaby bez zasobów podarowanych nam przez naturę. W dowodzie wdzięczności regularnie bierzemy udział w akcjach sadzenia drzew. Ponadto, drewno oraz minerały, z których powstają nasze obrączki pochodzą z legalnych i kontrolowanych wycinek i kopalni, a pozyskujemy je od zaufanych i pewnych dostawców. W Zaczyk Jewellery wdrażamy praktyki hołdujące idei zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu.

Pisali o mnie

Star Divider