fbpx

Kolekcja Modern

Ceremonia zaślubin to wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka, w którym chcemy, aby wszystko wyglądało pięknie i było dopięte na ostatni guzik. Symbolem miłości, jedności  oraz rozpoczęcia nowej, wspólnej drogi życia dwojga ludzi są właśnie obrączki ślubne. Stanowią one najważniejszy element biżuterii ślubnej, by później stać się sentymentalną pamiątką. Ekskluzywne obrączki ślubne towarzyszą małżonkom przez długie lata, przypominając o tym wyjątkowym dniu jakim jest ślub.

Od dnia 22.08.2020 wszystkie obrączki kolekcji MODERN wykonujemy na bazie stalowej lub tytanowej co wiąże się z dopłatą do podanej ceny.

Dąb Szary & Stal Szlachetna & Turkmenit

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Dębu Szarego. Zdobiona Stalą Szlachetną i oczkiem Turkmenitu. Drewno charakteryzuje się wyraźnym usłojeniem. Wykończona na wysoki połysk.

Heban & Stal Szlachetna & Turkmenit & Noc Kairu

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Hebanu. Zdobiona Stalą Szlachetną, Turkmenitem i Nocą Kairu. Czarne, satynowe drewno polerowane na wysoki połyski.

Dąb Szary & Mosiądz & Turkmenit & Noc Kairu

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Dębu Szarego. Zdobiona Mosiądzem, Turkmenitem oraz pyłem z Nocy Kairu. Drewno charakteryzuje się wyraźnym usłojeniem. Wykończona na wysoki połysk.

Brzoza & Mosiądz

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Brzozy. Zdobiona okręgiem z Mosiądzu. Drewno charakteryzuje się jasną, złocistą barwą oraz satynową fakturą. Wykończona na wysoki połysk.

Palisander Brazylijski & Koral Czerwony

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Palisandru. Zdobiona drobno kruszonym Koralem Czerwonym. Drewno charakteryzuje delikatnym, ciemnym usłojeniem . Wykończona na wysoki połysk.

Dąb Szary & Stal Szlachetna & Agat Różowy

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Dębu Szarego. Zdobiona Stalą Szlachetną i oczkiem Agatu Różowego. Drewno charakteryzuje się wyraźnym usłojeniem. Wykończona na wysoki połysk.

Mahoń Sapeli & Malachit

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Mahoń Sapeli. Zdobiona okręgiem z Malachitu. Drewno charakteryzuje się ciemną, brązowo-złocistą barwą, cętkowanym usłojeniem oraz jednolitą fakturą. Wykończona na wysoki połysk.

Palisander Brazylijski & Turkmenit & Agat Różowy

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Palisandru. Zdobiona okręgiem Turkmenitu i Agatu Różowego. Drewno charakteryzuje się ciemną, brązową barwą oraz jednolitą fakturą. Wykończona na wysoki połysk

Brzoza & Mosiądz & Turkmenit & Noc Kairu

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Brzozy. Zdobiona Mosiądzem i kruszonym kamieniem (Turkmenitem oraz Nocą Kairu). Drewno charakteryzuje się jasną, złocistą barwą oraz satynową fakturą. Wykończona na wysoki połysk.

Orzech Satynowy & Stal Szlachetna

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Orzecha Satynowego. Zdobiona Stalą Szlachetną. Drewno charakteryzuje się satynowym usłojeniem. Wykończona na wysoki połysk.

Dąb Szary & Stal Szlachetna & Howlit

Star Divider

Obrączka wykonana z drewna Dębu Szarego. Zdobiona Stalą Szlachetną oraz Howlitem kruszonym. Drewno charakteryzuje się wyraźnym usłojeniem. Wykończona na wysoki połysk.

Obrączki ślubne nowoczesne czy klasyczne?

Nie wyobrażamy sobie ceremonii zaślubin bez obrączek. Dla każdej Młodej Pary obrączki mają duże znaczenie, dlatego tak trudno jest zdecydować się na konkretny model. Wiele Par zastanawia się czy wybrać obrączki ślubne nowoczesne czy postawić na klasykę? Czym tak właściwie jest nowoczesność w biżuterii? Czy ekskluzywne obrączki ślubne będą pasowały do każdej stylizacji, a ich forma nie ulegnie zmianie za kilka lat? Postaramy się rozwiać wasze wątpliwości.

Nowoczesne obrączki ślubne wyróżnia perfekcyjna forma wykonania, oryginalny kształt oraz nietuzinkowe zdobienia. A ich zjawiskowy charakter zachwyca kobiety i mężczyzn niezależnie od wieku. W ZACZYK Jewellery do produkcji obrączek ślubnych wykorzystujemy wyłącznie wysokiej próby, szlachetne kruszce oraz kamienie ozdobne. Proponujemy również modele wykonane z naturalnych materiałów, które poddaliśmy specjalnej obróbce oraz zabezpieczyliśmy powłoką ochronną. Ekskluzywne obrączki ślubne wykonane z drewna to idealna propozycja dla osób ceniących sobie oryginalność oraz indywidualne podejście do tego, co oczywiste. W ofercie ZACZYK Jewellery znajdą Państwo obrączki ślubne nowoczesne o różnorodnej fakturze oraz nietuzinkowych zdobieniach. Prezentowane na zdjęciach modele obrączek to jedynie przykładowe wzory, gdyż oferujemy ekskluzywne obrączki ślubne wykonywane na indywidualne zamówienie Klienta.