fbpx

Obrączki ślubne - Poznań

Obrączki ślubne - Poznań

 

Obrączki ślubne – Poznań!

Szukasz nietypowych obrączek? Chcesz przekonać się jak wyglądają w rzeczywistości? W Zaczyk Jewellery to możliwe! Odwiedź nasz salon i zobacz jak nasze obrączki prezentują się na Twojej dłoni.

Salon Zaczyk Jewellery to pierwsze tego typu miejsce w Polsce, gdzie na co dzień możesz zapoznać się z biżuterią ślubną ze złota, tytanu czy stali, zdobioną naturalnymi materiałami jak drewno, kamienie i minerały z najdalszych zakątków świata.

W naszym salonie w stałej ofercie posiadamy obrączki stalowe, tytanowe oraz złote inkrustowane, obrączki klasyczne, obrączki klasyczne zdobione oraz z kamieniami, pierścionki zaręczynowe, autorską kolekcję biżuterii damskiej oraz ręcznie wykonywane spinki do mankietów.

Nasz salon to miejsce eleganckie, spokojne, położone w wyjątkowym miejscu jakim jest ulica Paderewskiego będąca głównym łącznikiem miasta z Poznańskim Starym Rynkiem.

Mieścimy się w Bazarze Poznańskim wśród ekskluzywnych autorskich butików, które zachwycają asortymentem oraz atrakcyjnymi witrynami.

Salon Zaczyk Jewellery to miejsce urządzone z myślą o kliencie, jego potrzebach, pozwalające w miłej atmosferze skupić się na wyborze Waszej biżuterii nie tylko ślubnej czy zaręczynowej.

Salon_Zaczyk_Jewellery
Obrączki-ślubne-Poznań

Nasza zawsze aktualna witryna prezentuje część naszej kolekcji obrączek, pierścionków oraz biżuterii, które wytwarzamy rzemieślniczo w pracowni mieszczącej się w Wielkopolsce.

Naszą domeną jest oferowanie biżuterii w sposób ekskluzywny, zachowując najwyższy standard obsługi i jakości jednocześnie utrzymując ceny, które pozwolą każdemu znaleźć piękne, wymarzone wyroby dla siebie.

 

Profesjonalne doradztwo w zakresie biżuterii oraz nieograniczone możliwości konfiguracji obrączek ślubnych i pierścionków zaręczynowych sprawia, że staliśmy się obowiązkowym punktem na mapie osób, poszukujących biżuterii wyjątkowej.

Każdego dnia przyjmujemy klientów z całej Polski oraz Europy a rozpoznawalność marki Zaczyk Jewellery rośnie z dnia na dzień jeszcze bardziej.

Trzpień_miarowy_jubilerski

Nasze ślubne obrączki inkrustowane to cząstka natury, fragment przyrody pochodzący nawet z najdalszych zakątków świata. Element często dużo starszy od nas. To okrąg zdobiący Twoją dłoń, tworzony przez nas z dbałością o każdy szczegół. Obrączki tak wyjątkowe i niepowtarzalne dzięki usłojeniu drewna i kolorystyce minerałów. Dzięki bliznom jakie pozyskane materiały nabyły przez lata. Obrączki dla każdego, kto ceni oryginalność i indywidualne podejście do tego co oczywiste.

W salonie prezentujemy ponad 100 kompletów obrączek klasycznych, klasycznych zdobionych oraz obrączek z brylantami. Zapewniamy możliwość dokonywania wielu indywidualnych zmian co sprawi, że Wasze obrączki będą niepowtarzalne i spersonalizowane pod kątem rozmiaru, szerokości, profilowania, zdobienia i graweru jaki możecie nanieść wewnątrz obrączek.

Profesjonalny wzornik obrączek, mnogość przymiarów jubilerskich i ogromna wiedza to gwarancja udanego zakupu i zadowolenia z Waszych obrączek. Z oddaniem i zaangażowaniem wykonamy realizację ręcznie metodami rzemieślniczymi wspomagając się nowoczesną pracownią, w której nasz zespół zadba o każdy szczegół zamówienia. 

Obrączki-klasyczne
Pierścionek-zaręczynowy-Poznań

Wybór odpowiedniego pierścionka zaręczynowego ma ogromne znaczenie, dlatego z myślą o tej wyjątkowej chwili przygotowaliśmy dla Was obrzetną kolekcję pierścionków. Zespół ZACZYK JEWELLERY pomoże Wam w doborze pierścionka tak, aby w wyjątkowy sposób odzwierciedlał gust, charakter oraz styl Waszej wybranki. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom oraz z myślą o Paniach poszukujących nowoczesności i ekstrawagancji w Naszej ofercie nie zabraknie odważnych oraz nietuzinkowych pierścionków zaręczynowych ze złota czy srebra, tworzonych ręcznie metodami rzemieślniczymi.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i aby wybór idealnego prezentu był przyjemnością, zadbaliśmy o to, byście nie musieli nadmiernie głowić się nad odpowiednim dobraniem i połączeniem elementów biżuterii. Te nietuzinkowe komplety pozwolą na dopełnienie każdej kreacji i zarazem sprawdzą się jako prezent na każdą okazję.  

Biżuteria-Poznań

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy od biżuterii oczekują zdecydowanie więcej, a proces zamówienia chcieliby zamienić w miłą przygodę zyskując pewność, że zaufanie i swoje zlecenie powierzacie w najlepsze ręce!