fbpx

Spinki do mankietów

Spinki do mankietów - guzikowe

Spinki do mankietów – guzikowe. Poszukując obrączek ślubnych i przygotowując się do ślubu większość z Was stoi przed wyborem garnituru. Jednym z elementów jakie potrzebujecie jest koszula. Jest wiele rodzajów koszul, a charakteryzują się one między innymi sposobem zapięcia mankietów. Ślub to chwilą, w której staramy się wyglądać perfekcyjnie i decydujemy się często na ciekawe, niecodzienne rozwiązania. Wielu z Was wybiera koszule z mankietami zapinanymi na spinki.
W tym momencie przybywamy my z propozycją spinek, które wykonaliśmy ze Stali Szlachetnej. Co więcej spinki wpisują się idealnie w naszą specjalizacje, ponieważ zdobione zostały inkrustacją. Możecie idealnie dopasować Wasze spinki do obrączek. Zdobienie wykonujemy z drewna lub kamieni w nieograniczonej ilości kombinacji.
Jakby tego było mało spinki możecie wybrać również z tytanu lub tytanu lotniczego.
Nasze spinki to biżuteria najwyższej jakości w całości wykonana w naszej pracowni. Spinki należą do kategorii guzikowych. Oznacza to, że nie posiadają ruchomego zapięcia. Zapinanie ich polega na przełożeniu przez dziurki mankietu bez dodatkowych operacji.
Nasze spinki do mankietów to również wspaniały i elegancki pomysł na prezent dla każdego mężczyzny.
Spinki do mankietów - guzikowe

Islandzka Skała Wulkaniczna & Płatki złota & Stal szlachetna

Star Divider

Spinki do mankietów wykonane ze Stali Szlachetnej. Inkrustowane  Islandzką Skałą Wulkaniczną oraz płatkami 24-karatowego złota. Każdy element został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany w naszej pracowni. Wszystkie projekt tworzymy indywidualnie według wytycznych klienta. Spinki ofertujemy wraz z eleganckim jubilerskim pudełkiem. Typ spinki – guzikowy. Możliwość wykonania spinek z tytanu.

Spinki do mankietów - guzikowe

Heban Makassar & Stal szlachetna

Star Divider

Spinki do mankietów wykonane ze Stali Szlachetnej. Inkrustowane  Hebanem Makassar w naturalnej, matowej formie. Każdy element został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany w naszej pracowni. Wszystkie projekt tworzymy indywidualnie według wytycznych klienta. Spinki ofertujemy wraz z eleganckim jubilerskim pudełkiem. Typ spinki – guzikowy. Możliwość wykonania spinek z tytanu.

Spinki do mankietów - guzikowe

Islandzka Skała Wulkaniczna & Mgławica & Stal szlachetna

Star Divider

Spinki do mankietów wykonane ze Stali Szlachetnej. Inkrustowane  Islandzką Skałą Wulkaniczną oraz Mgławicą. Każdy element został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany w naszej pracowni. Wszystkie projekt tworzymy indywidualnie według wytycznych klienta. Spinki ofertujemy wraz z eleganckim jubilerskim pudełkiem. Typ spinki – guzikowy. Możliwość wykonania spinek z tytanu.

Spinki do mankietów - guzikowe

Turkus & Płatki srebra & Stal szlachetna​

Star Divider

Spinki do mankietów wykonane ze Stali Szlachetnej. Inkrustowane  Turkusem oraz płatkami srebra. Każdy element został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany w naszej pracowni. Wszystkie projekt tworzymy indywidualnie według wytycznych klienta. Spinki ofertujemy wraz z eleganckim jubilerskim pudełkiem. Typ spinki – guzikowy. Możliwość wykonania spinek z tytanu.

Spinki do mankietów - guzikowe

Islandzka Skała Wulkaniczna & Płatki srebra & Stal szlachetna​

Star Divider

Spinki do mankietów wykonane ze Stali Szlachetnej. Inkrustowane  Islandzką Skałą Wulkaniczną oraz płatkami srebra. Każdy element został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany w naszej pracowni. Wszystkie projekt tworzymy indywidualnie według wytycznych klienta. Spinki ofertujemy wraz z eleganckim jubilerskim pudełkiem. Typ spinki – guzikowy. Możliwość wykonania spinek z tytanu.

Spinki do mankietów - guzikowe

Turkus & Płatki złota & Stal szlachetna​

Star Divider

Spinki do mankietów wykonane ze Stali Szlachetnej. Inkrustowane  Turkusem oraz płatkami 24-karatowego złota. Każdy element został precyzyjnie zaprojektowany i wykonany w naszej pracowni. Wszystkie projekt tworzymy indywidualnie według wytycznych klienta. Spinki ofertujemy wraz z eleganckim jubilerskim pudełkiem. Typ spinki – guzikowy. Możliwość wykonania spinek z tytanu.