fbpx

Royal - kolekcja obrączek

Royal - obrączki złote inkrustowane z kamieniami szlachetnymi, półszlachetnymi oraz cyrkoniami.

Royal -przedstawiamy naszą najnowszą kolekcję obrączek, która wyróżnia się możliwością osadzenia kamieni po całym obwodzie obrączki. Kolekcja jest połączeniem naszych obrączek inkrustowanych z klasycznymi, złotniczymi technikami zdobienia obrączek. Kamienie osadzone na obrączce podkreślają wyjątkowość projektu. Bez względu na to jaka inkrustacja zostanie wybrana możemy osadzić kamienie zbliżone kolorystycznie lub kontrastujące, co będzie dobrym wyborem dla osób, które oczekują odważnego efektu wizualnego. Brylanty, Moissanity, Rubiny, Szafiry, Czarne Brylanty, Topazy, cyrkonie oraz wiele innych kamieni szlachetnych i półszlachetnych – potrzebujesz więcej informacji lub profesjonalnego doradztwa? Napisz do nas!

Wyświetl szczegółowe informacje

Złoto & Turkus & Moissanity

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Damska inkrustowana TurkusemW damskiej obrączce osadzono Moissanity po całym obwodzie. Szerokości obrączek to 5 mm. Możliwe wykonanie w profilu płaskim lub soczewkowym, innej szerokości oraz w złocie żółtym, białym i różowymWykonujemy bezpłatny grawer wewnątrz obrączek. Bezpłatna wysyłka.

Wyświetl szczegółowe informacje

Złoto & Howlit & Moissanity

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Damska inkrustowana Howlitem.  W damskiej obrączce osadzono Moissanity po całym obwodzie. Szerokości obrączek to 5 mm. Możliwe wykonanie w profilu płaskim lub soczewkowym, innej szerokości oraz w złocie żółtym, białym i różowymWykonujemy bezpłatny grawer wewnątrz obrączek. Bezpłatna wysyłka.

Wyświetl szczegółowe informacje

Złoto & Szmaragd Nilu & Szafiry różowe

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Damska inkrustowana Szmaragdem Nilu.  W damskiej obrączce osadzono Szafiry różowe po całym obwodzie. Szerokości obrączek to 5 mm. Możliwe wykonanie w profilu płaskim lub soczewkowym, innej szerokości oraz w złocie żółtym, białym i różowymWykonujemy bezpłatny grawer wewnątrz obrączek. Bezpłatna wysyłka.

Wyświetl szczegółowe informacje

Złoto & Skała Wulkaniczna & Moissanity

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Damska inkrustowana Islandzką Skałą Wulkaniczną. W damskiej obrączce osadzono Moissanity po całym obwodzie. Szerokości obrączek to 5 mm. Możliwe wykonanie w profilu płaskim lub soczewkowym, innej szerokości oraz w złocie żółtym, białym i różowymWykonujemy bezpłatny grawer wewnątrz obrączek. Bezpłatna wysyłka.

Wyświetl szczegółowe informacje

Złoto & Szmaragd Nilu & Diamenty czarne

Star Divider

Obrączki z żółtego złota próby 585. Damska inkrustowana Szmaragdem Nilu.  W damskiej obrączce osadzono Diamenty czarne po całym obwodzie. Szerokości obrączek to 5 mm. Możliwe wykonanie w profilu płaskim lub soczewkowym, innej szerokości oraz w złocie żółtym, białym i różowymWykonujemy bezpłatny grawer wewnątrz obrączek. Bezpłatna wysyłka.

Wyświetl szczegółowe informacje

Złoto & Azuryt & Moissanity

Star Divider

Obrączki z żółtego oraz białego złota próby 585. Inkrustowane Azurytem. W damskiej obrączce osadzono Moissanity po całym obwodzie. Szerokości obrączek to 5 mm. Możliwe wykonanie w profilu płaskim lub soczewkowym, innej szerokości oraz w złocie żółtym, białym i różowymWykonujemy bezpłatny grawer wewnątrz obrączek. Bezpłatna wysyłka.