fbpx
pierścionek-zareczynowy-z-topazem

Pierścionek zaręczynowy z Topazem

Pierścionek zaręczynowy z Topazem – zobacz jak osadzamy kamień w pierścionku, który wykonaliśmy na indywidualne zamówienie naszego klienta. 

Pierścionek zaręczynowy z Topazem – film powstał w naszej pracowni Zaczyk Jewellery. Przedstawia on proces w jakim przebiega osadzanie kamienia szlachetnego we wcześniej przygotowanym pierścionku zaręczynowym. Topaz jaki osadzamy w pierścionku to kamień o szlifie brylantowym o średnicy 3,5 mm, wysokiej czystości i masie 0,12 ct.

Pierścionek zaręczynowy z Topazem powstał całkowicie rzemieślniczo z żółtego złota próby 585. Topaz to kamieni o przepięknej barwie co sprawia, że jest coraz częściej wybierany przez mężczyzn przy zakupie pierścionka zaręczynowego. Pierścionek zaręczynowy z Topazem dość trudno znaleźć w ofercie dużych sieci handlowych, a kiedy już uda nam się trafić na taki projekt jest on ograniczony do konkretnego wzoru czy wielkości kamienia, Marki takie jak Zaczyk Jewellery będące niezależnymi salonami, które posiadają własne pracownie umożliwiają dowolne modyfikacje. Nie dość, że wykonując pierścionek od podstaw możemy spersonalizować go dla Was w pełni, to dodatkowo możemy osadzić dowolny kamieni oraz dopasować jego wielkość do Waszych preferencji.

Pierścionek zaręczynowy z Topazem to bardzo oryginalny pomysł będący jednocześnie bezpiecznym wyborem, a Wasza przyszła narzeczona z całą pewnością z zachwytem przyjmie biżuterię z tak wyjątkowym kamieniem. Spodoba Ci się nasz pierścionek „Lilia wodna”, ale preferujesz inny kamień szlachetny? Nie ma problemu! Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie ofertę na pierścionek zaręczynowy z dowolnym innym kamieniem, w złocie próby 333 lub 585 w wybranym przez Ciebie kolorze, rozmiarze oraz szerokości. Pierścionek pięknie zapakowany i przygotowany do wręczenia wyślemy do Ciebie bezpłatnie na dowolny adres w Polsce lub odbierzesz zamówienie osobiście w naszym salonie w Poznaniu przy ulicy Paderewskiego 8.

A grawer? Nie ma problemu! Wygrawerujemy bezpłatnie wewnątrz pierścionka dowolny tekst, datę lub naniesiemy wybrany przez Ciebie symbol.

Kontakt: https://zaczykjewellery.pl/kontakt/

Link do filmu: https://www.youtube.com/watch?v=N2uXnjxWDgE&t=4s

Link do pierścionka: https://zaczykjewellery.pl/pierscionek-zareczynowy/#R02